O NAS

Kim jesteśmy

Jesteśmy częścią HRComplex Groupfirmy z blisko 10 letnią tradycją działalności w dziedzinie rozwoju zespołów oraz szkoleń biznesowych. Przez te lata przeszkoliliśmy ponad 5 000 osób,  z  rozmaitych dziedzin związanych z zarządzaniem kapitałem ludzkim oraz rozwojem kompetencji społecznych. Podczas setek godzin  spędzonych na salach szkoleniowych na terenie całego kraju, nasi Trenerzy aktywnie prowadzili oraz wspierali proces uczenia, dążąc do ostatecznego celu jakim jest podniesienie poziomu kompetencji uczestników warsztatów i szkoleń. Galeria trenerów

W kręgu naszych zainteresowań i pasji dydaktycznych znajdują się tematy związane z działaniem człowieka w otoczeniu biznesowym. Zatem obok szkoleń dot. rekrutacji, zarządzania zespołem, zarządzaniem sobą w czasie, znajdziecie Państwo również tematy równoległe, towarzyszące funkcjonowaniu w przestrzeni zawodowej: zarządzanie projektem, zarządzanie produkcją oraz wiele, wiele innych.

Szkolenia biznesowe banner

Wspieramy biznes w obszarach związanych z zarządzaniem na poziomie systemów zarządzania oraz na poziomie indywidualnych umiejętności menedżerów. Towarzyszymy klientom w budowaniu strategii oraz w diagnozie i rozwijaniu kompetencji menedżerskich. Celem jest pomoc organizacji w realizowaniu celów strategicznych oraz pomoc menedżerom w realizowaniu celów zawodowych.

Będąc świadomi potrzeb biznesowych naszych Klientów, oraz faktu, że dobre szkolenie przynosi  zwrot  inwestycji, kształtujemy naszą ofertę na podstawie bieżących i aktualnych trendów branży szkoleniowej, zwracając uwagę na aktualizację przekazywanej wiedzy jak również staranny dobór kadry dydaktycznej.

Stawiamy na elastyczność – zarówno w sferze doboru oferty szkoleniowej jak i sposobu realizacji zajęć. Bardzo często to Klient jest najlepszym beneficjentem wiedzy dot. charakterystyki zespołu, jego poziomu motywacji oraz wielu innych cech specyficznych dla określonego środowiska pracy. Jako firma szkoleniowa łączymy wiedzę naszego Klienta z naszym Know – How procesowo – wiedzowym, tworząc efekt synergii rozwoju i współpracy.   Zobacz Nasze metody pracy

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą Naszej grupy:

 

TEAM BUILDING, budowanie zespołuOrganizacja konferencji w krakowieImprezy integracyjne Kraków