Projekty społeczne

Obok działalności szkoleniowej, angażujemy się w liczne projekty społeczne – przedsięwzięcia sprzyjające budowie relacji z lokalnymi społecznościami i mające wymierny wpływ na późniejsze funkcjonowanie tych jednostek w otaczającym środowisku.

W ramach projektów społecznych wykonujemy szereg działań rewitalizacyjnych obiektów, na które brakuje funduszy lokalnym gminom i samorządom. Odnowienie placu zabaw, remont zabytkowej izby czy też stworzenie zaplecza sportowo – rekreacyjnego dla wychowanków domów dziecka to istotny wkład i wyciągnięcie pomocnej ręki w stronę tych najbardziej potrzebujących.

Projekty CSR

Oprócz walorów polegających na dostarczeniu konkretnego dobra społecznego, dla zorganizowanych  grup biznesowych biorących udział  w projekcie,  to doskonała zabawa, oderwanie się od monotonii korporacyjnego życia i okazja uczynienia czegoś szlachetnego dla tych, o których na co dzień nie mamy czasu pomyśleć….

Jako organizatorzy projektu, dbamy o zapewnienie odpowiedniego sprzętu, czasu i miejsca działania, cały czas mając nadzór nad stroną techniczną i organizacyjną. Również służymy naszymi pomysłami w zakresie wyboru określonej lokalizacji i rodzaju wykonywanych prac.

Zobacz galerię zdjęć z Naszych realizacji: Projekty CSR