Realizuj się i miej na wszystko czas!

Świat w XXI wieku, który rozwija się niezwykle szybko, wymaga od ludzi elastyczności, pomysłowości i wiedzy, by mogli się rozwijać i skutecznie zarządzać swoim czasem, a także efektywnie pracować i kierować innymi. Grupa HRComplex wychodzi naprzeciw tym potrzebom, proponując szereg szkoleń, ułatwiających samorealizację i osiąganie satysfakcji z wykonywanych działań. Nasi trenerzy, oferują warsztaty indywidualne i grupowe, poświęcone m.in. prezentacji, kreatywności, zarządzaniu czasem oraz coachingowi.

Wystąpienie na medal

Jak występować, by być słuchanym i by przekazywana wiedza została zapamiętana? Na szkoleniu „Prezentacja”, prowadzonym przez ludzi z branży medialnej i biznesowej, można nauczyć się, jak dostosowywać wystąpienie do słuchaczy, tematu i innych okoliczności, jak wzbudzać ciekawość oraz zaufanie. Uczestnicy warsztatów dowiedzą się także, co robić, by:

  • umiejętnie planować, tworzyć i przeprowadzać prezentacje;
  • nie mieć problemu z opanowaniem stresu;
  • czerpać satysfakcję i radość z prezentowania się przed innymi.

Człowiek – artysta i wynalazca

Aby pracować efektywniej, warto także popracować nad pomysłowością, która sprawia, że nagle coś niemożliwego okazuje się banalnie proste. Szkolenie „Kreatywność w działaniu”, kierowane zwłaszcza do osób zajmujących się marketingiem, PR-em i komunikacją, pozwala na pobudzenie wyobraźni i wzmożenie innowacyjności, nie tylko w pracy, ale i w codziennym życiu.

Są to warsztaty oparte na twórczych zadaniach, które pobudzają do myślenia i dają mnóstwo radości. Zabawne sytuacje dowodzą, jak bardzo można być pomysłowym, gdy tylko wyjdzie się ponad szablonowe myślenie i spojrzy na świat z innych perspektyw. To także okazja, by poznać własne blokady, hamujące rozwój i nauczyć się opanowywać emocje.

Czas na przyjemności

Chyba nie ma osoby, która nie spotkałaby się z problemem braku czasu. Zapełnione grafiki, wypchane kalendarze to codzienność wielu z nas. Co robić, by nie musieć przekładać niektórych spraw na później i nie tracić chwil, które można by wykorzystać na przyjemności?

Szkolenie „Zarządzanie czasem” uczy samoorganizacji, dzięki której możliwe będzie znalezienie czasu zarówno na pracę, rodzinę, jak również na pasje. Pozwala wykluczyć dotychczasowe przeszkody na drodze do dobrej organizacji i uczy działać terminowo.

Warsztaty poświęcone są miedzy innymi następującym zagadnieniom:

  • wyznaczanie i zarządzanie priorytetami;
  • autoanaliza modelu zarządzania czasem;
  • tworzenie budżetów czasowych;
  • mądre planowanie i skuteczna organizacja;
  • delegowanie zadań.

Poleca się je każdemu, kto chce osiągnąć harmonię między życiem zawodowym i prywatnym, znajdując czas na wszystko, co dla niego ważne.

 Lider – coach

Managerom warto zaproponować także szkolenie warsztatowe, ułatwiające rozwój coachingowego stylu zarządzania. „Coaching dla managerów” uczy między innymi, jak słuchać, doceniać i stymulować do rozwoju pracowników, jak kreować nowe wyzwania oraz dawać uczciwą informację zwrotną. Szkolenie kierowane jest do liderów i pracowników działów HR, a także firm decydujących się na coachingowy styl zarządzania.

(Next Post) »

Comments are Closed